ESET 3 Aylık Ücretsiz Lisans Veriyor!

7 Nisan 2020
Bilgi Güvenliği
5 1
Eset Ücretsiz Lisans

Günümüzde dünyada her gün yaklaşık 200 bini aşkın sayıda virüs ortaya çıkarak cihazlarımızın, sistemlerimizin ve belgelerimizin güvenliğini tehdit ediyor.
Hayatımızın her alanında yer alan bilgisayar, akıllı telefon ve tabletleri hedef alan virüsler hem cihaza zarar vermekte hem de kişisel bilgilerimizin kötü amaçlı kişilerin ellerine geçmesine neden olmaktadır.

Virüsler artık çok gelişmiş. Cihazlara sızmak için; e-postaları, web sitelerini, kablolu veya kablosuz ağları, uzaktan erişim veren servisleri kullanabiliyorlar.
Özellikle bu dönemde dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınının ortaya çıkmasıyla insanların evden çalışmaya başlaması ve internet kullanımının artması siber güvenlik konusu daha da öne çıkardı. Artık insanlar internet aracılığıyla evde çalışıyor, evden alışveriş yapıyor, evden iletişim kuruyor, evden eğitim/kurs alıyor.
Tüm bu tehditlerden korunabilmek için gerekli olan güvenlik yazılımlarının en başında ANTİVİRÜS programları geliyor.
Antivirüs programlarının her birinin yapısı koruma alanları ve tespit sistemleri birbirinden farklıdır.
İyi bir antivirüs programında olması gereken özelliklerin başında kaliteli ve sürekli güncellenen bir altyapı olmalıdır.

Dünya nüfusunun büyük çoğunluğunun online yaşadığı bu dönemde ESET aşağıdaki açıklamasıyla herkese 3 aylık ESET Internet Security ürününü ücretsiz olarak verdiğini duyurdu;

Bu zor zamanları birlikte atlatmak için tüm Türkiye’yi 3 ay boyunca ücretsiz koruyoruz.
Çalışırken, öğrenirken, öğretirken ister Windows ister Mac OS, Linux, Android hangi işletim sistemini kullanıyorsanız kullanın yeter ki güvende kalın.

 

ÜCRETSİZ LİSANSINIZI HEMEN ALIN

Yukarıdaki butona tıklayıp ESET’in verdiği 3 aylık ücretsiz lisansı alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir